wtorek, 22 listopada 2022

Elektryk Przemyslowy okolice Lipska! praca w Niemczech

Schack Personal Service GmbH jest to zespół doświadczonych specjalistów z branży HR. Naszym głównym zadaniem jest rekrutowanie pracowników na terenie Polski, którzy szukają zatrudnienia w Niemczech. Gwarantujemy legalną i bezpieczną pracę za granicą. Oferujemy fachową pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku pracy. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb kandydata.

Elekreyk Przemyslowy!!

Okolice Lipska

Obowiązki:

-Okablowanie centralnych jednostek wentylacyjnych zgodnie z normami DIN i VDE oraz schematami połączeń

- Testowanie elementów napędu elektrycznego zgodnie ze specyfikacjami elektrotechnicznymi

- Stosowanie samokontroli pracownika zgodnie z instrukcjami pracy

Wymagania:

Znajomosc jezyka niemeickiego warunek konieczny A2
wyksztalcenie jako elektryk
Auto na dojazd do pracy
doswiadczenie na ww stanowisku

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie 13-14 euro brutto/godzinę
Dieta 55-60 euro netto/za każdy przepracowany dzień
Możliwość nadgodzin
Możliwość zaliczek
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę - opłacane przez pracownika z diety
Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Premia 50€ na paliwo odrazu z pierwsza wyplata
Premia za frekwencje w pracy 300€ co 6 miesiecy

Prosimy o załączenie klauzuli:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Schack Personal Service GmbH jest to zespół doświadczonych specjalistów z branży HR. Naszym głównym zadaniem jest rekrutowanie pracowników n...